Projelerimiz !
Tüm projelerimize bu sayfadan ulaşabilir, proje detayına gidebilirsiniz.

GÖRME ENGELLİ UYGULAMALARI


Engelliler için Termoplastik esaslı yüzey kaplaması (Imprint) ile Yükseltilmiş Yaya Geçidi Kasis Uygulaması yapılmaktadır.

Yoğun ve hızlı trafikten doğan tehlikelerden korunması için yaya geçitlerinde veya kavşaklarda hız kesici olarak yol yükseltme yöntemi (Kasis) uygulanmaktadır.

Yaya geçidi veya tüm kavşak ,akan trafiğin hızına ,yol genişliğine ve yaya yoğunluğuna göre15 mm – 50 mmaralığındayükseltilir.

Kesin durması gereken sürücünün ,sürtünmeyi arttırarak fren mesafesini azaltan “Tygrip” asfalt kaplama malzemesi ile ve farklı kontrast renk kullanılarak oluşturulan bir yüzey ile hızının düşürülmesini sağlayan yol bölümleri son uyari asfaltı niteliğindedir.

Engelliler için hissedilebilir kaldırım yüzeyleri yapılması engelli yayalar tarafından hissedilebilen ,diğerlerinden ayrı bir yüksekliğe ve profile sahip kaldırım döşemeleridir.

Kırmızı renkte yapılırlar.Engelli yayaların yakın çevreleri hakkındaki önemli bilgileri , yaya geçitlerinin yerlerini ,tehlike uyarılarını toplu taşıma duraklarının yerlerini trafiğin içinde bulunurlarken öğrenmelerini ve çevrede güvenli şekilde hareket edebilmelerini sağlamak için onlar için bir klavuz oluşturacak kabartılı farklı dokuya sahip hissedilebilir zemin yüzeyi oluşturulmasıdır.

Foto Galeri
Bizden Haberler

Trafik Levhaları

İstanbul 3.havalimanı yol çalışması

Başlangıç Tarihi: 11.03.2019

Tüm Haberler
Bilgilendirme
  • Referanslarımız
  • Kariyer Fırsatları
  • Galeri
  • S.S.S
İletişim Bilgileri

Merkez Adres : Ramazanoğlu Mah. Mekke Sokak No:4/3 Pendik İSTANBUL

Merkez Telefon : 0 216 378 57 03

Merkez E-posta : izlebil@izlebil.com.tr

Şube Adres : Ballıhoca Mah. Büyükkarıştıran OSB. Cad. NO:297 Süleymanpaşa /TEKİRDAĞ

Şube Tel : 0 282 373 77 92

Şube Faks : 0 282 373 77 94

Tüm Hakları Saklıdır @copy | Web Tasarım : globalmedya.com